Takiego programu jeszcze nie było !

Na platformie IPLA TV nie lada gratka dla wszystkich fanów motoryzacji. Takiego programu jeszcze nie było! Mistrzowie Motorsportu, to autorski cykl rozmów, które przeprowadzi zespół: Karolina Pilarczyk i Mariusz Dziurleja z mistrzami różnych dyscyplin sportów motorowych. A tych jak się okazuje mamy wielu! Chyba żadna dziedzina sportu nie może się pochwalić taką ilością osiągnięć jak właśnie Motorsport, o czym dotychczas mówiło się stosunkowo niewiele.

Karolina Pilarczyk, Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu to osoba, która od lat propaguje Motorsport w mediach dlatego postanowiła iść krok dalej i udowodnić, że sport to nie tylko piłka nożna.. bo o naszych zawodnikach motorsportowych mówi się na całym świecie i właśnie tu możemy się pochwalić tytułami mistrzów w wielu dyscyplinach.

I tak dzięki niej poznamy mistrzów takich dyscyplin jak np. drifting, wyścigi, rajdy, rallycross, karting, enduro, trial czy cross country.

W programie udział wzięli między innymi:

-Piotr Więcek, Drifting: Potrójny mistrz topowej europejskiej ligi driftingowej Drift Masters Grand Prix, utytułowany zawodnik najbardziej prestiżowej ligi driftingowej na świecie – Formula Drift,

-Kuba Przygoński, zawodnik prestiżowego rajdu terenowego Dakar, Mistrz Polski w Enduro, kilkukrotny Wicemistrz Świata Cross Country Rallies, kilkukrotny Mistrz Polski w Driftingu, zwycięzca Pucharu Świata FIA w Rajdach Cross Country.

-Kajetan Kajetanowicz, trzykrotny rajdowy mistrz Europy, czterokrotny rajdowy mistrz Polski, trzykrotny zwycięzca Rajdu Polski. Wicemistrz Świata WRC 2 2019 oraz II Wicemistrz Świata WRC 3 2020. Siedmiokrotny zwycięzca prestiżowego Rajdu Barbórka.

„Ten program to spełnienie jednego z moich marzeń” mówi Karolina. „Kocham Motorsport i chciałabym tą pasją zarazić jak najwięcej osób. Z naszymi mistrzami porozmawiamy o tym, jakie były ich początki, z czym zmagają się dotychczas oraz jakie emocje towarzyszą im na zawodach oraz podczas odbierania pucharów na podium dla zwycięzców. Sama wiem jakie to fantastyczne uczucie, więc mam nadzieję, że dzięki programowi wiele osób odważy się zacząć realizować własne marzenia” dodaje nasza drifterka.

„Ja chciałem, aby rozmowy pokazały też dziedziny motosportu od kuchni, pokazały ciężką pracę całych zespołów, przygotowanie pojazdów, logistykę, krew, pot i łzy, ale te ostatnie nie tylko z wysiłku, ale i ze wzruszenia po osiągnięciu celu. Zabierzemy naszych widzów na wielką pustynię, na tory, ale i na wodę. Opowiemy o wypadkach, trudnościach, które wydawały się nie do rozwiązania a finalnie doprowadziły do zdobycia mistrzostwa. Motorsport jest na prawdę fascynujący. Sami się o tym przekonacie.” zachęca Mariusz Dziurleja.

Na program składa się 12 odcinków a w każdym z nich duet Karolina i Mariusz porozmawia z innym Mistrzem. Premierowe odcinki będą emitowane w każdy wtorek i piątek na platformie IPLA TV.

Tutaj można obejrzeć program: https://www.ipla.tv/wideo/sport/Mistrzowie-Motorsportu/5023628

mistrzowie_0364_Fotor mistrzowie_0477_Fotor mistrzowie_przygonski_0403_Fotor mistrzowie_przygonski_0450_Fotor mistrzowie_przygonski_0453_Fotor mistrzowie_wiencek_0337_Fotor mistrzowie_wiencek_0371_Fotor mistrzowie-2021-03-22-09-18-44