Serce dla Zwierząt

W stylowych wnętrzach warszawskiego hotelu Belotto, w poniedziałek 28.06 po raz 18. zostały przyznane statuetki „Serce dla Zwierząt”. „Ależ ja nie robię nic nadzwyczajnego!” – to słowa najczęściej wypowiadane przez nominowanych do nagrody „Serce dla Zwierząt”, kiedy zaskoczeni dowiadują się o swojej nominacji. Jednak osoby, które ich rekomendują, oraz redakcja portalu Psy.pl, właśnie takich ludzi, raz do roku, stara się znaleźć. Skromnych, dobrych, oddanych sprawie, działających na różne sposoby, ale zawsze dla dobra zwierząt, i co najważniejsze, bez rozgłosu. Bo taka jest właśnie idea tej jedynej w Polsce, prestiżowej nagrody.

Wśród zaproszonych gości znani, którzy od lat swoje serce oddają zwierzętom, aktywnie pomagając schroniskom i propagując ideę ochrony zwierząt wśród swoich fanów. Nie mogło tu zabraknąć Karoliny Pilarczyk i Mariusza Dziurleja , dla których zwierzęta są równie ważne, co ich motoryzacyjna pasja.

serce_dla_zwierzat14
Karolina Pilarczyk, Edyta Herbuś

serce_dla_zwierzat1 serce_dla_zwierzat2 serce_dla_zwierzat3 serce_dla_zwierzat4 serce_dla_zwierzat5 serce_dla_zwierzat6 serce_dla_zwierzat7 serce_dla_zwierzat8 serce_dla_zwierzat9 serce_dla_zwierzat10 serce_dla_zwierzat11 serce_dla_zwierzat12 serce_dla_zwierzat13 serce_dla_zwierzat15 serce_dla_zwierzat16

fot. Artur Zawadzki