S jak sukces lub jak ShEO

„Jestem dumna i zaszczycona, że tutaj jestem. Tak dużo fantastycznych kobiet stało tutaj wcześniej i tak wiele fantastycznych kobiet jest na widowni, no i … ja też tu stoję i to jest WOW!”  – zachwyciła się ze sceny Karolina Pilarczyk – najpopularniejsza drifterka w Polsce i Europie.

To już po raz piaty tygodnik  „Wprost” nagrodził ponad 20 kobiet, które są inspiracją dla innych, łamią stereotypy i wytaczają ścieżki dla przyszłych pokoleń. Nagrody ShEO Awards 2024 trafiły w ręce pań, które osiągnęły sukces i zapisały się na dobre na kartach historii w wielu dziedzinach. To osoby, które swoim życiem i działaniem inspirują innych nie tylko dzięki swoim sukcesom i karierom, ale też porzez ważne społecznie postawy.

W kategorii: Kobiecy drift nagrodę odebrała Karolina Pilarczyk. To ważne i całkowicie zasłużone wyróżnienie i podkreślenie ogromnych zasług, jakie w dziedzinie promowania motorsportu odniosła nasza Mistrzyni Polski i Podwójna Mistrzyni Europy. Karolina pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, inspiruje i motywuje aby swoje kruche marzenia przekuć w szlachetną stal rzeczywistości, po to aby robić w życiu to co się prawdziwie kocha. „W tej nagrodzie widzę ogrom pracy, motywowania innych i to niezależnie od tego, z jakiego poziomu rozpoczynają. Pokazujemy, że wszystko można”  – podkreśliła wyraźnie wzruszona Karolina. Gratulujemy !