Plebiscyt na Najciekawsze Auto Motorsportowe 2022

To już druga edycja plebiscytu w którym razem z wami chcemy nagrodzić pasję do motorsportu!

Nie oceniamy w nim zawodników, nie oceniamy ich osiągnięć, bo w motorsporcie chodzi o coś więcej niż dojechanie do mety. Motorsport to stan umysłu. Tu liczy się przede wszystkim współpraca zespołowa i magiczna relacja ludzi tworzących materie i materii, która za ich przyczyną przeradza się na lini startu w prawdziwą moto-bestię .

Zapraszamy was na niezwykłe zawody: tu w czterech kategoriach, wśród nominowanych ukrywa się Najciekawsze Auto Motorsportowe – a to Ty zdecydujesz komu przypadnie ten zaszczytny tytuł.

więcej…


Jak wiecie, kochamy motorsport, sami startujemy w zawodach w kilku dyscyplinach i w każdej z nich spotykamy ludzi z pasją oraz samochody, o których ich twórcy mogą opowiadać godzinami. To właśnie doświadczenia zainspirowały nas do stworzenia plebiscytu jakiego nigdy w Polsce nie było.

Zeszłoroczna edycja cieszyła się dużym powodzeniem, nagrodziliście pasjonatów, którzy w swoje auta włożyli wiele serca, tutaj zeszłoroczne wyniki: Plebiscyt na Najciekawsze Auto Motorsportowe 2021

W tym plebiscycie nie chodzi o podium czy zdobyte medale – my, niczym chirurdzy zaglądamy do wnętrza – bo w tych autach, to co kryje się pod maską, to nie tylko zespół metalowych tłoków, który sprawia, że konstrukcja może się przemieszczać, tutaj jest dusza, jest bijące serce i inne układy, które ożywiają i uzdalniają maszynę do sportowej rywalizacji czasem w bardzo ciężkich warunkach.

Auta sportowe są tworzone z pasją, bo w każdym z nich oprócz mechanicznych podzespołów, pod maską bije co najmniej najmniej kilka serc: mechaników, konstruktorów i twórców rozwiązań niestandardowych. A w przewodach paliwowych płynie krew, pot i łzy, które ci właśnie stracili podczas godzin spędzonych w warsztatach na testach czy w trakcie zawodów.

Wybór tych, które zasługują na szczególne wyróżnienie, zostawiamy wam – poznajcie nominowane konstrukcje, zapoznajcie się z ich historią i zdecydujcie komu przyznać swój cenny głos. W każdej kategorii można oddać tylko jeden! Głosując, sami również możecie wygrać cenne nagrody!

Wyniki plebiscytu i ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 22 marca 2023 na naszej corocznej imprezie Wielkie Show Motorsportowe, na którą was już teraz serdecznie zapraszamy.


Karolina Pilarczyk i Mariusz DziurlejaNOMINOWANI W KATEGORII DRIFTNOMINOWANI W KATEGORII OFFROADNOMINOWANI W KATEGORII RAJDYNOMINOWANI W KATEGORII WYŚCIGIPRZEJDŹ DO GŁOSOWANIARegulamin Plebiscytu na Najciekawsze Auto Motorsportowe