Plebiscyt na Najciekawsze Auto Motorsportowe 2021

Takiego plebiscytu jeszcze nie było! Niezwykłe maszyny, ciekawe historie, legendy! Atrakcyjne nagrody czekają na głosujących w naszym plebiscycie!  

Drodzy pasjonaci motorsportu,

Jak wiecie, kochamy motorsport, startujemy w zawodach w kilku dyscyplinach i w każdej z nich spotykamy ludzi z pasją oraz samochody, o których ich twórcy mogą opowiadać godzinami. Te doświadczenia zainspirowały nas do stworzenia plebiscytu jakiego nigdy w Polsce nie było: „Najciekawsze Auto Motorsportowe”.

więcej…


Nie oceniamy w nim zawodników, nie oceniamy ich osiągnięć, bo w motorsporcie chodzi o coś więcej niż dojechanie do mety.

Motorsport to stan umysłu. Tu liczy się przede wszystkim współpraca zespołowa i magiczna relacja ludzi tworzących materie i materii która za ich przyczyną przeradza się na linii startu w prawdziwą moto-bestię .

Zapraszamy was na niezwykłe zawody: tu w czterech kategoriach, wśród nominowanych ukrywa się  Najciekawsze Auto Motorsportowe  – a to Ty zdecydujesz komu przypadnie ten zaszczytny tytuł. 

Mamy nadzieję, że nasz plebiscyt Cię zaskoczy, bo czy w innych rankingach można w jednej kategorii porównać Lamborghini z Małym Fiatem albo BMW z Seicento ?

Tutaj nie chodzi o podium czy zdobyte medale – my, niczym chirurdzy zaglądamy do wnętrza – bo w tych autach, to co kryje się pod maską, to nie tylko zespół metalowych tłoków, który sprawia ze konstrukcja może się przemieszczać, tutaj jest dusza, jest bijące serce i inne układy, które ożywiają i uzdalniają maszynę do sportowej rywalizacji czasem w bardzo ciężkich warunkach.

Auta sportowe są tworzone z pasją, bo w każdym z nich oprócz mechanicznych podzespołów, pod maską bije co najmniej najmniej kilka serc: mechaników, konstruktorów i twórców rozwiązań niestandardowych. A w przewodach paliwowych płynie krew, pot i łzy, które ci właśnie stracili podczas godzin spędzonych w warsztatach na testach czy w trakcie zawodów.

Wybór tych, które zasługują na szczególne wyróżnienie, zostawiamy wam – poznajcie nominowane konstrukcje, zapoznajcie się z ich historią i zdecydujcie komu przyznać swój cenny głos. W każdej kategorii można oddać tylko jeden!

Wyniki plebiscytu i ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 16 marca 2022 na naszej corocznej imprezie z okazji Inauguracji Sezonu Motorsportowego, na którą was już teraz serdecznie zapraszamy.


Karolina Pilarczyk i Mariusz DziurlejaNOMINOWANI W KATEGORII DRIFTNOMINOWANI W KATEGORII OFFROADNOMINOWANI W KATEGORII WYŚCIGINOMINOWANI W KATEGORII RAJDYLAUREACI PLEBISCYTULAUREACI PLEBISCYTOWEGO KONKURSUKOLEJNA EDYCJA PLEBISCYTU

O starcie kolejnych edycji plebiscytu będziemy informować na stronie oraz w mediach społecznościowych. Stay tuned!