Karolina w pokazie mody „Gwiazdy dzieciom”

Jak co roku, z początkiem lata, Stawy Walczewskiego w podwarszawskim Grodzisku Mazowieckim zdominował charytatywny pokaz „Gwiazdy Dzieciom”. Dzięki udziałowi gwiazd polskiego show-biznesu, i za sprawą Hanny Głowackiej, organizatorki imprezy, znów udało się rozpalić uśmiech na wielu małych twarzach. Podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Dla dzieci wszystko

Gwiazdy, które od lat mają tę przyjemną „zajętość” wpisaną w swój kalendarz i tym razem licznie odpowiedziały na zaproszenie i pojawiły się na wybiegu, by razem z dziećmi z ubogich rodzin symbolicznie pomaszerować w lepsze jutro. Każdy z dziewiętnastu pokazów dedykowany był innej marce modowej.

„Spotykamy się po raz czwarty w letniej odsłonie charytatywnego pokazu „Gwiazdy Dzieciom”. Jak zawsze jestem wdzięczna wszystkim gwiazdom, które znalazły czas i bezinteresownie zaangażowały się w akcję. Dzieciaki są szczęśliwe. Może nawet same ubranka, które dostają, nie dają im tyle radości co, to wyjście ze znanymi osobami w pokazie. Powiem więcej, one same czują się jak gwiazdy. Robię to, bo pomaganie po prostu sprawia mi przyjemność. Kiedy widzę jak te dzieci się cieszą, to mam radochę, moje serce i energia rosną” – mówi Hanna Głowacka.

Nie mogło mnie tu nie być

„To szczytny cel, a ja zawsze z wielką przyjemnością angażuję się w akcje charytatywne, więc nie mogło mnie i tym razem zabraknąć na wybiegu. Poza tym dla mnie to okazja, by zaprezentować się w innej odsłonie niż kombinezon rajdowy. Jedno pozostaje niezmienne, akcent fuksjowy musi być. Ale nie zapominajmy, że to dzieci są w tym pokazie gwiazdami. To z myślą o nich i ich potrzebach się spotykamy” – mówi Karolina Pilarczyk.

Publiczność, która licznie zgromadziła się pod sceną mogła zaśpiewać razem z Magdą Narożną. A z Paullą Ignasiak zatańczyć do jej najnowszego przeboju, dowiedzieć się więcej o ekstremalnej pasji Agaty Załęckiej, która nurkuje bez butli tlenowej oraz Karoliny Pilarczyk, utytułowanej mistrzyni driftingu, która zdradziła kilka zakulisowych historii z toru wyścigowego i zachęcała rodziców, by ich dzieci odkrywały ten sport.

Nie zawiedli

Nie mogło zabraknąć tego, co dzieci lubą najbardziej, a więc lodów, waty cukrowej, lemoniady i orzeźwiających przekąsek arbuzowych. Były też wspólne zdjęcia i sesje autografowe. Pokaz poprowadziła Eliza Gwiazda, a w roli modelek i modeli wystąpili: Karol Strasburger, Tomasz Ciachorowski, Izabela Trojanowska, Magdalena Narożna, Paulla Ignasiak, Milena Rostkowska-Galant, Joanna Moro, Monika Richardson, Karolina Pilarczyk, Ewelina Ruckgaber, Aleksandra Radwan, Emma Giegżno, Katarzyna Ptasińska, Agata Załęcka, Karolina Motylewska czy Aleksandra Grysz.

scena z: Karolina Pilarczyk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Karolina Pilarczyk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Karolina Pilarczyk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Karolina Pilarczyk, Eliza Gwiazda, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Karolina Pilarczyk, Eliza Gwiazda

scena z: Karolina Pilarczyk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Magdalena Narożna, Agata Załęcka, Karolina Pilarczyk, Karolina Motylewska, Milena Rostkowska-Galant, Katarzyna Ptasińska, Aleksandra Radwan, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Magdalena Narożna, Agata Załęcka, Karolina Pilarczyk, Karolina Motylewska, Milena Rostkowska-Galant, Katarzyna Ptasińska, Aleksandra Radwan,
scena z: Magdalena Narożna, Katarzyna Ptasińska, Karolina Pilarczyk, Paulla Ignasiak, Emma Giegżno, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Magdalena Narożna, Katarzyna Ptasińska, Karolina Pilarczyk, Paulla Ignasiak, Emma Giegżno

scena z: Karolina Pilarczyk, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Monika Richardson, Karolina Pilarczyk, Aleksandra Grysz, Ewelina Ruckgaber, Karolina Motylewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Monika Richardson, Karolina Pilarczyk, Aleksandra Grysz, Ewelina Ruckgaber, Karolina Motylewska