narzędzia marki

yato
Karolina Pilarczyk
YT-828061

Klucz udarowy bezszczotkowy
700 Nm

Jedno z moich ulubionych narzędzi! Bardzo mocny klucz. Dodatkowo bezpieczny
i ergonomiczny. Praktycznie niezbędny w naszej pracy. Korzystamy z niego podczas odkręcania mocnych połączeń śrubowych. Prawidłowo przykręcone koło zamachowe czy półoś (zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu) nie stanowi dla niego problemu.

YT-0760

Klucz dynamometryczny

Narzędzie, bez którego nie podejmuję pracy przy naszych pojazdach. Wykorzystuję klucz wszędzie tam, gdzie połączenia śrubowe są bardzo mocne i wymagane jest precyzyjne dokręcenie – począwszy od montażu silnika po zawieszenie i układ napędowy.

YT-83080

Urządzenie rozruchowe POWER BANK LATARKA 7500 mAh 400A

Power bank, który noszę ze sobą w torebce i ładuję telefon w razie potrzeby. Ważniejsze jednak, że przy pomocy tego urządzenia mogę uruchomić samochód jeżeli rozładuje mi się akumulator. Jest to przydatne szczególnie w zimie.

YT-38811

Zestaw kluczy

Najlepszy zestaw, jaki jest dostępny! Z najbardziej użytecznymi narzędziami do podstawowych, niezbędnych napraw.

YT-17205

Podnośnik

Mocny, lekki, wysoko podnosi. Niezbędne narzędzie w każdym warsztacie. Co ważne, podnośnika można używać do samochodów z niskim podwoziem i ciężkich.

YT-55290

Szafka narzędziowa

Wózek narzędziowy, który nam towarzyszy od zawsze! Zawiera najpotrzebniejsze narzędzia, którymi jesteśmy w stanie obsłużyć większość niezbędnych napraw. Służy nam do przechowywania narzędzi oraz jako stół do pracy. Sprawdza się jako wyposażenie warsztatu i wozu serwisowego. Świetny stosunek ceny do jakości produktu.

YT-82796

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa

Wiertarko-wkrętarka YATO spisuje się fenomenalnie i sprawdza się tam, gdzie nie ma dostępu do prądu. Zabieramy ją zawsze ze sobą!

Masz pytania lub wątpliwości?

Kliknij przycisk, aby skontaktować się z nami w celu rozwiązania Twojego problemu.