Karolina Pilarczyk – Motoryzacyjną Influencerką Roku w plebiscycie The Best of Moto 2021!

W czwartkowy wieczór podczas uroczystej gali, poznaliśmy laureatów popularnego plebiscytu motoryzacyjnego The Best of Moto 2021. Konkurs organizowany co roku przez redakcję portalu moto.pl cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród fanów motoryzacji. Samochodem Roku 2021 został Ford Mustang Mach-E.

Nagroda od publiczności

Najlepsze auta wybierają, w kilku kategoriach, wspólnie jury oraz  głosy internautów. Tytuł o którym w 100% decydują internauci to miano Motoryzacyjnego Influencera Roku. Ten w tegorocznym głosowaniu zdobyła Karolina Pilarczyk – profesjonalny kierowca motorsportowy, najpopularniejsza drifterka w Polsce. 

„To dla mnie bardzo ważna nagroda, bo przyznana przez ludzi :). Jestem wzruszona zwłaszcza że inni nominowani byli niewątpliwie bardzo mocni! W trakcie głosowania, wielokrotnie dostawałam od ludzi screeny z opisem w jaki sposób motywowali oddany na mnie głos. bez wątpienia,  to było dla mnie bardzo budujące i motywujące. W ten sposób, już sam proces głosowania był dla mnie niezwykle wzruszający. Zwieńczająca go nagroda to niesamowita niespodzianka i potwierdzenie tego, że wszystko co robię ma sens” relacjonuje wzruszona laureatka. 

IMG_0008 IMG_0009 IMG_0010 IMG_0011 IMG_0012