Karolina Pilarczyk – auto terenowe też jest różowe !

Karolina Pilarczyk, kierowca motorsportowy, światowej klasy zawodniczka  w driftingu, czyli kontrolowanej jeździe w poślizgu, do swych licznych aktywności dodała właśnie udział w zawodach off-roadowych. 

Rain Forrest Chellenge to najbardziej znany i ekstremalny rajd przeprawowy na świecie! Finały odbywają się w tropikalnych lasach Malezji, natomiast w ostatni weekend w okolicach Elbląga odbył się oficjalny trening przed zawodami  RFC Poland, które zostaną przeprowadzone w kwietniu.

Jakież było zdziwienie publiczności i innych zawodników, gdy na starcie pojawiła się… kobieta w różowym samochodzie ! 😉

Jeśli kobieta i to do tego w różowym samochodzie, nikt nie miał wątpliwości, że to musi być Karolina Pilarczyk! I tak właśnie było! Karolina, wraz ze swoim team managerem oraz życiowym partnerem, Mariuszem Dziurleja postanowili aktywności motor sportowe poszerzyć o kolejne dyscypliny. Postawili na off-road nie bez przyczyny, Mariusz Dziurleja, zanim zajął się trenowaniem naszej drifterki, w zawodach off-roadowych odnosił sukcesy na całym świecie. 

W tym teamie, Mariusz przygotował auto oraz był pilotem Karoliny. Karolina, jak przyznała bawiła się wspaniale. „Jazda terenowa to także wspaniały trening i nowe umiejętności, które z pewnością wykorzystam w driftingu. Na rajdzie bawiłam się wspaniale! Atmosfera była rewelacyjna! Ludzie wokół fantastyczni!! Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie i gratuluję organizatorom świetnej imprezy. Ale przede wszystkim dziękuję Mariuszowi za niesamowitą pracę i naukę – jest najlepszym pilotem ever! Jego ogromne doświadczenie w off-roadzie pozwoliło nam osiągnąć tak fajny rezultat. Auto było przez Mariusza i jego team przygotowane wspaniale. Pomimo mojego zerowego doświadczenia w tego typu rajdach, musieliśmy jechać w najbardziej ekstremalnej klasie HARD… „go hard or go home” prawda?” śmieje się Karolina. 

Para ostatecznie ukończyła rajd na 5 pozycji, co jak przystało na debiutantkę jest niezwykle efektywnym wynikiem!  

Oczywiście, nikogo już chyba nie dziwi też fakt, że w tej klasie startujących zawodników, Karolina była jedyną kobietą 😉 – nie od dziś udowadnia że dla niej nie ma granic !  

Już w kwietniu rusza także sezon driftingowy, wygląda więc na to, że w tym roku, nasza Mistrzyni dostarczy fanom wielu wrażeń i znając jej nadaktywność nie skończy się tylko na tych dwóch dyscyplinach motorposrtu! 

karolina_pilarczyk_offroad1 karolina_pilarczyk_offroad2 karolina_pilarczyk_offroad3 karolina_pilarczyk_offroad4 karolina_pilarczyk_offroad5 karolina_pilarczyk_offroad6 karolina_pilarczyk_offroad7 karolina_pilarczyk_offroad8 karolina_pilarczyk_offroad9