Ambasadorka moto.pl

Karolina Pilarczyk została Ambasadorką portalu motoryzacyjnego moto.pl

KEK_2629-moto

Moto.pl to portal wydawnictwa Agora S.A. , który opisuje wiadomości ze świata motoryzacji. Są obecni na ważnych imprezach samochodowych, przeprowadzają wywiady z autorytetami z dziedziny moto. Poddają  także własnym testom auta rodzinne, sportowe i luksusowe podpowiadając czytelnikom na które warto zwrócić uwagę. Od niedawna portalem kieruje nowy naczelny – Tomasz Korniejew. Jak sam przyznaje chciałby aby portal moto.pl pod jego skrzydłami wciąż zdobywał nowych czytelników, stąd pomysł by pierwszym Ambasadorem motoryzacyjnego portalu… została kobieta.

A jeśli kobieta i jeśli samochody – to tylko Karolina Pilarczyk ! 

Karolina z przyjemnością podjęła wyzwanie. Jak sama przyznaje nie zamierza być tylko „twarzą”  ale także aktywnie uczestniczyć w tworzeniu nowych treści. „Cieszę się, że Ambasadorem portalu motoryzacyjnego została właśnie kobieta. Jak wiadomo kobiety jeżdżą równie dobrze co mężczyźni a czasy kiedy to wybierały auto kierując się jedynie jego kolorem bezpowrotnie minęły. Kobiety są świadome atutów auta którym jeżdżą, mocy jego silnika, wysokości spalania itp. Ja, oprócz pokazania świata motoryzacji, zamierzam także rozkochać czytelników portalu w driftingu, motosporcie który jak wiadomo skradł moje serce wiele lat temu” powiedziała Karolina. „Na moto.pl znajdziecie moją historię driftingu ale także porady dla tych którzy chcieli by zacząć pisać swoją własną. Podpowiem jak zacząć, w jakie auto warto zainwestować. Pokażę też cudowną atmosferę i adrenalinę towarzyszącą zawodom driftingowym. Obiecuję, że będzie się działo” dodaje ze śmiechem Karolina. 

Znając Karolinę i jej zapał do rzeczy których się podejmuje, z pewnością można liczyć na ciekawe i nieoczywiste materiały motoryzacyjne. Zapraszamy na moto.pl

Pierwsze materiały wprowadzające: 

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,24416755,nowy-ambasador-moto-pl-poznajcie-karoline-pilarczyk.html

http://moto.pl/MotoPL/7,88389,24262161,karolina-pilarczyk-na-zawodach-musze-z-predkoscia-160-km-h.html 

Moto.pl w statystykach: 

4,88 miliona wizyt miesięcznie

94% wizyt z terytorium Polski

100% ruchu organicznego 

Najpopularniejsze strony odsyłające: gazeta.pl , onet.pl  , next.pl 

Dane: similarweb.com