Najciekawsze Auto Motorsportowe – ruszył plebiscyt !

Karolina Pilarczyk, królowa polskiego i europejskiego driftu,  od lat ma misję promowania nie tylko driftingu ale całego motorsportu. Widzowie mogli się o tym przekonać, oglądając na platformie PolsatGO jej autorski program „Mistrzowie motosportu” w którym wraz z Mariuszem Dziurleja rozmawiali z mistrzami świata i Polski różnych motorsportowych dyscyplin. A mistrzów, jak się okazało mamy na prawdę wielu!  Te rozmowy były inspiracją do stworzenia plebiscytu jakiego w Polsce jeszcze nie było: plebiscyt na

Najciekawsze Auto Motorsportowe – to autorski pomysł duetu Karolina Pilarczyk i Mariusz Dziurleja. 

W plebiscycie nominowani są nie kierowcy a.. auta. Za każdym z nominowanych aut stoi historia jego tworzenia, modyfikacji, setki roboczogodzin, wyrzeczeń, problemów, i pokonanych trudności ich właścicieli, mechaników i konstruktorów.  „Kocham motorsport i uwielbiam o nim opowiadać.  Wiem ile godzin spędzamy z Mariuszem w warsztatach gdzie modyfikujemy nasze aua. Wiem doskonale, ile potrzeba czasu, środków, pomysłów czasami zaskakujących rozwiązań żeby osiągnąć to co się chce. Z budową tych aut często wiąże się tzw. „krew, pot i łzy” wylane przy pracy. Te konstrukcje to prace zespołowe – całe teamy: konstruktorzy, mechanicy, kierowcy, spoterzy  – wszyscy łącznie tworzą takie auto. Dlatego, nominując auto – jednocześnie doceniamy pracę całych teamów a nie tylko popularność jeżdżącego w nim kierowcy ;). Mam nadzieję, że widzowie, czytając opis nominowanych aut, poczują tą pasję, tkwiącą w ich twórcach, a to zainspiruje ich do realizowania swoich marzeń” – powiedziała Karolina Pilarczyk. „W tym roku zaczynamy od 4 podstawowych kategorii, nie wykluczone, że w kolejnych latach będziemy to rozszerzać” – dodał Mariusz Dziurleja. 

 

W każdej z kategorii zwycięzca wyłaniany będzie poprzez głosy internautów.

-najciekawsze auto driftingowe

-najciekawsze auto rajdowe

-najciekawsze auto offroadowe

-najciekawsze auto wyścigowe

Głosowanie odbywa się tutaj:  https://www.karolinapilarczyk.pl/plebiscyt/  ,  rozpoczęło 21 lutego i potrwa do 10 marca 2022 roku,. Zwycięskie auta poznamy podczas eventu 16 marca. Podczas corocznej imprezy z okazji Inauguracji Sezonu Driftingowego Karoliny Pilarczyk, który w tym roku odbędzie się 16 marca 2022 w Hula Kula w Warszawie . Nagrody w plebiscycie będą mogli wygrać także głosujący.